Zbuduj markę piękną i silną niczym diament

Chcesz realizować cele na własnych zasadach i wieść życie, o jakim zawsze marzyłaś?

Pomogę Ci dostrzec i rozwinąć Twój potencjał oraz wykorzystywać własne talenty, a przy tym nauczę, jak brać szczęście w swoje ręce i planować w zgodzie ze sobą.

Efekt? Rozbłyśniesz pełnym blaskiem i staniesz się niczym oszlifowany diament!

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE...

W końcu robisz to, co kochasz
i co sprawia Ci prawdziwą radość.

Czujesz wewnętrzny spokój, szczęście i spełnienie. Rozpiera Cię duma, bo odkryłaś swój potencjał i zawalczyłaś o własne marzenia. Zrealizowałaś wszystkie cele, o których jeszcze niedawno tylko nieśmiało marzyłaś.

A do tego pożegnałaś na dobre pracę w wiecznym pędzie, nieudane próby perfekcyjnej organizacji i notoryczny brak czasu. Zamiast tego planujesz i działasz z lekkością i w zgodzie ze sobą.

Brzmi dobrze, prawda?

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc!

brak czasu jak zrealizować cele
jak planować i realizować cele

Nauczę Cię, jak planować w zgodzie ze sobą, sprawnie realizować cele i jak działać produktywnie, by mieć czas na przyjemności.

konsultacja-social-media-marketing-instagram

Nauczę Cię, jak stworzyć angażujący Instagram, sprawnie przyciągać wymarzonych obserwatorów  i zmieniać ich w Klientów.

pomysł na biznes
dochodowy biznes zyskowny instagram

Pomogę Ci wziąć szczęście w swoje ręce, rozwinąć swój potencjał i wykorzystać talenty do zbudowania dochodowego biznesu.

personalizowany planer kalendarz 2024

Hej, jestem Gosia Karpińska.

Psycholożka rozwoju, marketingowiec i mentorka kobiecych Insta biznesów.

Łączę obszerną wiedzę i ponad 13-letnie doświadczenie z zakresu psychologii, marketingu, organizacji i biznesu, by wspierać kobiety w ich rozwoju osobistym i spełnianiu własnych marzeń. Uczę mądrego planowania i realizacji celów w zgodzie ze sobą. 

W ramach marki DREAM & CREATE od 3 lat pomagam kobietom, które chcą wziąć szczęście w swoje ręce, dostrzec i rozwijać ich potencjał oraz wykorzystywać własne talenty. Przeprowadziłam ponad 600 godzin konsultacji. Stworzyłam narzędzie rozwojowe w formie planera, któremu do tej pory zaufało kilka tysięcy kobiet.

Jako psycholog odczuwam ogromną potrzebę dzielenia się z kobietami swoją wiedzą, a dzięki temu pozytywnie wpływać na jakość ich życia, inspirować do dobrych zmian i wspierać je w tym procesie. 

Wierzę, że w każdej z nas drzemie potencjał… Czas go odkryć wspólnymi siłami!

DREAM & CREATE

Poznaj ekskluzywne planery dla zabieganych i wymagających kobiet, stawiających na rozwój osobisty, niezależność i realizację celów, a przy tym szczęście i spełnienie.

Ostatnia szansa:

personalizowany planer kalendarz 2024

POPULARNE NA BLOGU