PROGRAM MENTORINGOWY

Planuj w zgodzie ze sobą

Chcesz realizować cele na własnych zasadach i wieść życie, o jakim zawsze marzyłaś?

Naucz się czułego planowania w zgodzie ze sobą i swoimi zasobami. Dołącz do programu mentoringowego dla kobiet, weź szczęście w swoje ręce i z dumą sięgaj po marzenia! Nawet jeśli do tej pory nie dotrzymywałaś swoich postanowień.

Czy choć jeden z tych punktów
brzmi dla Ciebie znajomo?

Masz wrażenie, że wiecznie gdzieś pędzisz i na wszystko brakuje Ci czasu. Czujesz się przeładowana liczbą zadań do wykonania w ciągu dnia. Masz problem z planowaniem i wyznaczaniem priorytetów, przez co ciągle „siedzisz” w pracy lub innych obowiązkach.

Nie realizujesz swoich celów. Co roku robisz postanowienia noworoczne, które i tak szybko odpuszczasz przez brak motywacji. Nie potrafisz przekuć marzeń w realne czyny, które przybliżą Cię do Twoich planów i życia, o jakim marzysz.

Próbujesz planować i mądrze zarządzać czasem, ale czujesz, że nie ogarniasz. Zapisujesz sobie na telefonie różne „dobre rady” podpatrzone u innych, ale nie umiesz przełożyć ich na własne życie lub masz poczucie, że u Ciebie to nie działa.

Odczuwasz presję perfekcyjnej organizacji i pracy na pełnych obrotach. Chcesz wcisnąć w plan dnia jak najwięcej zadań, co tylko blokuje Cię przed działaniem. Nie potrafisz wyrwać się z bieżączki i zająć się tym, co naprawdę ważne.

Być może nawet przyzwyczaiłaś się do takiego stanu:
do wiecznego pędu, chaotycznych ruchów
i tempa życia na skraju Twoich możliwości.

jak_zrealizować_cele

Ale problem w tym, że jeśli nic z tym nie zrobisz:

A przecież nie tak ma wyglądać Twoje życie, prawda?

Ty chcesz:

Zgadza się?

PRZEDSTAWIAM CI PROGRAM MENTORINGOWY

Planuj w zgodzie ze sobą

… dzięki któremu to osiągniesz!

To aż 10 spotkań na żywo, podczas których nauczysz się mądrego planowania i wyznaczania realnych celów.

Dzięki temu w końcu przestaniesz działać po omacku, a zaczniesz podejmować świadome decyzje, które doprowadzą Cię do życia, o jakim zawsze marzyłaś!

PO SKORZYSTANIU Z PROGRAMU

Planuj W Zgodzie Ze Sobą

Nauczysz się planowania w zgodzie ze sobą i swoimi zasobami. Przestaniesz dostosowywać się do „złotych rad” innych, a zaczniesz działać bez presji – w swoim tempie i na własnych zasadach.

Nauczysz się produktywności i organizacji siebie w czasie. Przestaniesz pracować ciężko, a zaczniesz mądrze, osiągając lepsze efekty w krótszym czasie.


Poznasz bliżej siebie i zrozumiesz swoje blokady, przekonania, preferencje i nawyki. Przestaniesz wyrywkowo naśladować innych, a zaczniesz świadomie wyznaczać cele na podstawie własnej wizji i wartości.

Nauczysz się rozbijać cele na mniejsze kroki, a duże projekty na mniejsze zadania. Dzięki temu utrzymasz wysoki poziom motywacji i w końcu osiągniesz to, co sobie zaplanowałaś.

Nauczysz się walczyć z prokrastynacją.
W końcu przestaniesz odkładać ważne sprawy na później, a zaczniesz działać
tu i teraz. 

Dowiesz się, jak wyznaczać priorytety. Przestaniesz gnać na ślepo, pracując ponad siły, a zaczniesz z lekkością działać nad tym, co realnie przybliży Cię do Twoich celów.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE...

W końcu robisz to, co kochasz
i co sprawia Ci prawdziwą radość.

Czujesz wewnętrzny spokój, szczęście i spełnienie. Rozpiera Cię duma, bo odkryłaś swój potencjał i zawalczyłaś o własne marzenia. Zrealizowałaś wszystkie cele, o których jeszcze niedawno tylko nieśmiało marzyłaś.

A do tego pożegnałaś na dobre pracę w wiecznym pędzie, nieudane próby perfekcyjnej organizacji i notoryczny brak czasu. Zamiast tego planujesz i działasz z lekkością i w zgodzie ze sobą.

Brzmi dobrze, prawda?

Tylko 10 spotkań na żywo dzieli Cię od tego stanu!

Sprawdź, jak nad tym popracujemy:

praca nad mindsetem

SZKOLENIE I

Praca nad mindsetem

osadzanie planowania w kotentekście

SZKOLENIE II

Osadzenie planowania w kontekście

planowanie w zgodzie ze sobą

SZKOLENIE III

Planowanie w zgodzie ze sobą

planowanie i wyznaczanie celów

SZKOLENIE IV

Planowanie i wyznaczanie celów

etapy planowania

SZKOLENIE V

Etapy planowania (wprowadzenie)

planowanie operacyjne

SZKOLENIE Vi

Planowanie operacyjne

planowanie krótkoterminowe

SZKOLENIE ViI

Planowanie krótkoterminowe

motywacja i samodscyplina

SZKOLENIE ViII

Motywacja i samodyscyplina

balans

SZKOLENIE IX

Balans

biorę szczęście w swoje ręce

SZKOLENIE X

Biorę szczęście w swoje ręce

Zobacz, co dokładnie otrzymujesz
w ramach mentoringu grupowego:

01

10 spotkań na żywo

Co tydzień spotykamy się na szkoleniu, na którym uczysz się efektywnego planowania i wyznaczania celów. Po każdym spotkaniu otrzymujesz link do nagrania. Możesz wracać do niego przez 3 miesiące, co pozwoli Ci utrwalić nawyki i utrzymać wypracowane efekty.

02

Karty pracy

Po każdym szkoleniu dostajesz karty pracy z ćwiczeniami, dzięki którym uporządkujesz zdobytą wiedzę i przepracujesz konkretne zagadnienia. Możesz pobrać je na swój komputer i wracać do nich zawsze, gdy tego potrzebujesz.

03

2 spotkania 1:1

Oprócz szkoleń grupowych otrzymujesz też dostęp do dwóch sesji 1:1 (po 1h każda). Na spotkaniach indywidualnych dostajesz konkretny feedback do wypełnionych kart pracy. Omawiamy też Twoje plany i cele z uwzględnieniem Twojej sytuacji i tego, z czym się mierzysz na co dzień.

04

Stałe wsparcie 1:1

Podczas trwania programu jesteśmy w stałym kontakcie – zarówno na czacie, jak i mailowo. Jeśli napotkasz jakieś trudności lub masz do mnie dodatkowe pytania – zawsze możesz napisać, a ja na pewno Ci odpowiem. Masz na to moje słowo!

05

Grupowy czat

W ramach mentoringu poznasz też  inne kobiety, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami co Ty. Wspólnie stworzymy społeczność, w której dzielimy się swoimi doświadczeniami oraz wzajemnie się wspieramy i motywujemy do działania.

Ale to nie wszystko!
Przygotowałam dla Ciebie też atrakcyjny bonus:

podsumuj sprawnie rok

Nagranie webinaru o podsumowaniu roku

 z dołączonymi kartami pracy

o wartosci 129zł:

Z tego webinaru dowiesz się:

jak podsumować rok


Otrzymasz też 26 stron kart pracy z ćwiczeniami do podsumowania.

Dzięki temu odkryjesz i zrozumiesz, co zadziałało (a co nie) i wykorzystasz te wnioski, by zbudować jeszcze lepszy rok!

Być może zastanawiasz się...

Ale czy mentoring grupowy
to na pewno dobra opcja dla mnie?

To jasne, że zastanawiasz się, czy praca w grupie nad Twoimi indywidualnymi celami nawykami czy przekonaniami ma sens. W końcu każda z nas ma nieco inną sytuację i mierzy się z różnymi problemami, prawda?

Doskonale to rozumiem! Dlatego przygotowałam ten program tak, aby maksymalnie ułatwić Ci dostosowanie zawartych w nim strategii do Twoich potrzeb

Wciąż się wahasz?
Umów się na bezpłatną
20-minutową konsultację
i przekonaj się, czy mentoring
grupowy to opcja dla Ciebie!

personalizowany planer kalendarz 2024

Kim jestem i dlaczego warto się ode mnie uczyć?

Hej, tu Gosia Karpińska. Psycholożka rozwoju, marketingowiec i mentorka kobiecych Insta biznesów online.

Łączę obszerną wiedzę i ponad 13-letnie doświadczenie z zakresu psychologii, marketingu, organizacji i biznesu, by wspierać kobiety w ich rozwoju osobistym i spełnianiu własnych marzeń. Uczę mądrego planowania i realizacji celów w zgodzie ze sobą. 

W ramach marki DREAM & CREATE od 3 lat pomagam kobietom, które chcą wziąć szczęście w swoje ręce, dostrzec i rozwijać ich potencjał oraz wykorzystywać własne talenty. Przeprowadziłam ponad 500 godzin konsultacji. Stworzyłam narzędzie rozwojowe w formie planera, któremu do tej pory zaufało kilka tysięcy kobiet.

Jako psycholog odczuwam ogromną potrzebę dzielenia się z kobietami swoją wiedzą, a dzięki temu pozytywnie wpływać na jakość ich życia, inspirować do dobrych zmian i wspierać je w tym procesie. 

Wierzę, że w każdej z nas drzemie potencjał… Czas go odkryć wspólnymi siłami!

Sprawdź, co mówią kobiety, które już skorzystały z mojego wsparcia:

social media konsultacje
konsultacja instagram

Być może zastanawiasz się...

Gosia, ale ja ledwo ogarniam swoje życie i codzienne obowiązki. Jak mam znaleźć czas na te wszystkie spotkania?

Rozumiem to. Cały paradoks jest taki, że właśnie dzięki programowi… odzyskasz kontrolę nad własnym czasem (i życiem)!

Dzięki umiejętności efektywnego planowania nauczysz się zarządzać sobą w czasie i zaczniesz pracować mądrze, a nie ciężko. A to pozwoli Ci odzyskać nawet 5 godzin tygodniowo.

To aż 260 godzin rocznie! Wyobraź sobie, co możesz zrobić z tym czasem  – spędzić go z rodziną, nauczyć się nowych umiejętności, podjąć się nowych wyzwań, czy zrealizować dawno odkładane marzenia.

Pomyśl o tym w ten sposób. Przez 2,5 miesiąca poświęcasz 2-3 godziny tygodniowo na pracę nad swoimi blokadami, przekonaniami i celami. A to wszystko po to, żeby wiedza, którą zdobędziesz i nawyki, które wypracujesz, procentowały później przez kolejne 20 lat (albo i więcej!). Chyba warto, prawda?

Jeszcze jedno. Oczywiście zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, bo wtedy wyniesiesz z nich najwięcej. Ale nawet jeśli Ci się to nie uda – nic straconego!

Wszystkie szkolenia są nagrywane, a Ty otrzymujesz do nich dostęp na 3 miesiące. Możesz nadrobić je w każdej chwili. Nie ma więc ryzyka, że wiedza ze spotkań Ci przepadnie!

Czy ten program jest dla mnie?

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

Ale próbowałam już różnych sposobów na planowanie i to u mnie nie działa. Skąd pewność, że tym razem będzie inaczej?

Bo żeby skutecznie realizować cele, musisz najpierw dobrze poznać siebie, swoje przekonania, preferencje i nawyki, czyli wszystko to, co blokuje Cię przed sukcesem!

W tym programie nie poznasz jednej „magicznej” strategii, która pasuje do każdego i nikogo. Za to nauczysz się rozpoznawać swoje naturalne zasoby i dowiesz się, jak je wykorzystać, żeby wspierały, a nie sabotowały Twoje działania.

Tylko rozumiejąc pełne uwarunkowania psychologiczne, możesz planować w zgodzie ze sobą – bez kręcenia się w kółko i szybkiej utraty motywacji.

A takiego podejścia nie znajdziesz wśród konkurencyjnych produktów na rynku!

Dzięki monitoringowi grupowemu zyskasz nowe spojrzenie na temat planowania, organizacji czasu i osiągania celów. A to pomoże Ci nie tylko wyznaczyć realne cele, ale także skoncentrować się na procesie i małych krokach. Efekt? Zadania będą bardziej osiągalne, a Ty szybciej zauważysz postępy.

Razem przejdziemy przez wszystkie kroki, które doprowadzą Cię do życia, o jakim marzysz!

Ok, pora odsłonić karty…

Ale najpierw trochę obliczeń.

Musisz wiedzieć, że godzina sesji indywidualnej ze mną to inwestycja rzędu 259 zł. Gdybyś chciała zdobyć całą wiedzę zawartą w mentoringu, korzystając tylko ze spotkań 1:1, zapłaciłabyś za nie minimum 4403 zł!

Tymczasem ten program w pierwszej edycji oferuję Ci w jednym z dwóch wariantów cenowych:

4 raty po 570 zł lub 2279 zł brutto (płatne jednorazowo)

W ramach mentoringu otrzymujesz aż 17 godzin spotkań na żywo (15h szkoleń grupowych i 2h spotkań 1:1), co w tym przypadku daje… tylko 134 zł za godzinę! Godzinę po brzegi wypełnioną wiedzą o planowaniu, wyznaczaniu celów i pracy nad Twoim mindsetem.

To prawie 52% mniej niż indywidualna sesja ze mną i mniej niż spotkania 1:1 z innymi specjalistami z branży. Nie wspominając już o dodatkowej wartości w postaci kart pracy, mojego stałego wsparcia przez 10 tygodni trwania programu czy dodatkowych bonusach, które otrzymujesz na zawsze.

Poza tym program kupujesz w przedsprzedaży. Dlatego w podziękowaniu za Twoje zaufanie otrzymujesz gwarancję najniższej możliwej ceny. Taniej nigdy nie będzie.

Ale uwaga! Nie zwlekaj zbyt długo z decyzją. Do programu mogę przyjąć maksymalnie 10 kobiet. Na dołączenie masz więc czas tylko do 3-go marca 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

Dodatkowo 5% od każdego zakupu przekażę Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wybierając mój program teraz, nie tylko otrzymujesz gwarancję najlepszych możliwych warunków, ale i dokładasz cegiełkę do wsparcia podopiecznych Fundacji!

Program mentoringowy:
Planuj w zgodzie ze sobą

Wybierz opcję, która najbardziej Ci pasuje:

2279 PLN

570 PLN

A teraz najlepsze… Nic nie ryzykujesz!

Jestem pewna wartości tego mentoringu. I wiem, że dzięki niemu zrealizujesz swoje cele i wykreujesz życie, o jakim zawsze marzyłaś.* 

*Pod warunkiem, że zastosujesz poznaną teorię w praktyce!

Ale rozumiem, że mimo to w Twojej głowie wciąż mogą pojawić się takie myśli: 

  • – Ale skąd mam mieć pewność, że to zadziała?
  • – A co jeśli ta inwestycja mi się nie zwróci?
  • – A co jeśli nie będę miała czasu, żeby aktywnie uczestniczyć w spotkaniach?
  • – Jak szybko zobaczę pierwsze efekty?

Dlatego przygotowałam dla Ciebie gwarancję satysfakcji. Jeśli po pierwszych 3 spotkaniach nie zauważysz pozytywnych efektów, zwracam Ci całą zainwestowaną sumę. Co do grosza.

Bez wiercenia dziury w brzuchu. Bez obrażania się. Po prostu piszesz, że chcesz otrzymać zwrot, a ja robię przelew i zapominamy o całej sprawie. 🙂

Masz na to aż 30 dni od startu programu. Warunek jest jeden. Wypełnienie kart pracy, które są dla mnie dowodem, że podjęłaś próbę wprowadzenia proponowanych zmian w życie.

Twoja sytuacja nie poprawi się magicznie, dopóki Ty sama nic z nią nie zrobisz!

Nie pozwól, żeby życie przeciekło Ci przez palce przez brak organizacji, wieczny chaos, wewnętrzne blokady i pracę po 12 godzin dziennie…

Chyba nie chcesz obudzić się za 10 lat z myślą, że nadal tkwisz w tym samym miejscu – bez perspektyw na zmianę i lepsze jutro?

Dlatego weź szczęście w swoje ręce i zawalcz o swoje marzenia! Jestem przekonana, że z moją pomocą (i wsparciem innych uczestniczek programu) możesz osiągnąć sukces.

Pytanie, czy się na to odważysz?

Wciąż się wahasz?

Pomyśl, jak może wyglądać Twoje życie za 3 miesiące od startu programu.

Bez programu:

Z programem:

Podsumujmy krótko co otrzymujesz w ramach mentoringu grupowego:

10 szkoleń na żywo z obszerną wiedzą na temat efektywnego planowania i wyznaczania celów

3-miesięczny dostęp do nagrań, które pomogą Ci utrzymać wypracowane nawyki i osiągnięte efekty

Karty pracy z ćwiczeniami, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę i przepracujesz konkretne zagadnienia

2 spotkania 1:1 (60 min każde) podczas których otrzymasz konkretny feedback do kart pracy oraz porozmawiamy o Twoich indywidualnych planach i celach

Stałe wsparcie 1:1
(zarówno na czacie, jak i mailowo) z gwarancją odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

 

Grupowy czat, na którym wraz z innymi uczestniczkami mentoringu dzielimy się doświadczeniami, wzajemnie się wspieramy i motywujemy do działania

Najczęściej zadawane pytania

Program startuje 5-go marca 2024. Wtedy też odbędzie się pierwsze szkolenie w ramach grupowego mentoringu.

Spotkania będą odbywać się na Google Meet. Link do każdego spotkania otrzymasz na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia.

Wszystkie materiały (w tym karty pracy, nagrania szkoleń) otrzymujesz na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia.

Wszystkie spotkania są nagrywane, a dostęp do nich otrzymujesz na 3 miesiące od startu szkolenia. Pozostałe materiały, takie jak karty pracy czy notatki, możesz ściągnąć na swój komputer i korzystać z nich bez ograniczeń.

Tak. Jeśli po pierwszych 3 spotkaniach nie będziesz zadowolona z efektów, zwracam Ci całą zainwestowaną sumę. Możesz zgłosić chęć zwrotu w ciągu 30 dni od startu programu. Warunek jest jeden. Wypełnienie kart pracy, które są dla mnie dowodem, że podjęłaś próbę wprowadzania proponowanych zmian w życie.

Tak, wystarczy, że podasz dane do faktury podczas składania zamówienia, a fakturę otrzymasz do 7 dni na podany adres e-mail.

Tak, możesz rozłożyć płatność na wygodne raty 4 x 570 zł. Chcesz skorzystać z tej opcji? Napisz do mnie na Instagramie (@dreamandcreate.planer) lub na adres dreamandcreatepl@gmail.com i poznaj szczegóły!

Nie będę kłamać. Udział w mentoringu wymaga Twojego zaangażowania oraz pracy nad kilkoma aspektami Twojego życia. A planowanie jest ważną częścią tej układanki.

Tylko przekuwając zdobytą wiedzę w praktykę, masz pewność, że to zadziała! Jestem jednak przekonana, że czas, który teraz inwestujesz, zwróci Ci się z nawiązką. I to w ciągu kilku miesięcy od startu programu

Poza tym dzięki monitoringowi w końcu zrozumiesz, że mądre planowanie to nie strata czasu, a szansa na jego odzyskanie! Pamiętaj też, że wszystkie spotkania są nagrywane, więc udział w nich nie jest obowiązkowy.

Masz dodatkowe pytania?

Uwielbiam kontakt z Wami i odpowiadanie na nurtujące Was pytania dotyczące programu mentoringowego Planuj W Zgodzie Ze Sobą. 

Napisz do mnie na Instagramie (@dreamandcreate.planer) lub na adres dreamandcreate.pl@gmail.com, a ja odpowiem najszybciej, jak potrafię.