WYSYŁKA

Dostawa przesyłek krajowych realizowana jest za pośrednictwem:

  • Paczkomatów InPost – 15,99 PLN
  • Kuriera Inpost – 15,99 PLN
  • Kuriera DPD – 16,99 PLN

W przypadku przesyłek międzynarodowych, przed dokonaniem zakupu skontaktuj się z nami w celu indywidualnego wycenienia stawki (pamiętaj o podaniu kraju oraz kodu pocztowego): hello@dreamandcreate.pl

Czas realizacji zamówienia w trakcie trwania przedsprzedaży wynosi 24h (czas na wysyłkę zamówienia) + czas dostawy (zależny od przewoźnika, zwykle do 2 dni roboczych na terenie Polski).

Maksymalny termin wysyłki zamówienia to 2 dni robocze, chociaż uwijamy się jak najszybciej. 🙂

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze (czas na kompletację i wysyłkę zamówienia) + czas dostawy (zależny od przewoźnika).

W przypadku wysyłki za granicę, czas dostawy również jest uzależniony od kraju docelowego.

W okresach przedświątecznych i szczególnie wzmożonego ruchu (promocje, wyprzedaże) czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Prosimy o podanie dokładnych danych adresowych i numer telefonu dla przewoźnika, szczególnie w przypadku kierowania przesyłki do miejsca pracy. Im więcej danych (nazwa firmy, nr pokoju itp.) tym łatwiej będzie kurierowi odnaleźć adresata i większe prawdopodobieństwo, że przesyłka nie wróci do nas jako źle zaadresowana.

Zalecamy otwieranie przesyłek przy doręczycielu. Jeśli jest uszkodzona w transporcie to BARDZO WAŻNE by spisać protokół reklamacyjny. Jest to podstawa do odzyskania pieniędzy za wadę wynikłą w transporcie, niezależną od nas.

PŁATNOŚCI

Płatności za zamówienie można dokonać na dwa sposoby:

  • Przelewem ekspresowym (Przelewy24) – płatności online oraz kartą płatniczą
  • Przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy

Dane do przelewu tradycyjnego:

MEDIATON – Ewa Wawro

Numer konta do wpłat: 17 2490 0005 0000 4600 2264 8456

Alior Bank

W tytule zamówienia (przelew bankowy) koniecznie proszę wpisać numer zamówienia! Przyspieszy to zaksięgowanie płatności. Przy płatności przelewem bankowym czas realizacji wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu, o około 1 – 2 dni robocze. 

Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT za sprzedany towar. W celu otrzymania faktury należy podać dane firmy oraz numer NIP (w uwagach, podczas składania zamówienia).